HAN Hakkında - HAN Spaces Piyalepaşa Skip to content

Senin için tasarlanmış yeni nesil bir iş hanı…

Bir arada olmak, bağlanmak, paylaşmak ve keşfetmek için… Yüzyıllar öncesinden gelen iş hanı kültürümüzü tasarım ve teknolojiyle harmanladık. İnsan odaklı, doğaya saygılı ve mutlu mekânlar tasarladık.

Tasarlayan, Anlayan, Anlatan, Her Güne Yeniden Başlayan ve
Her Anın Değerini Bilen Herkes İçin Tasarlanmış Benzersiz Bir Mekân.

Yeni nesil çalışma alanlarımızı oluştururken ilham aldığımız şey geleneksel hanlarımızın üretkenliği ve dayanışmayı arttıran birleştirici gücü. Yüzyıllar öncesinden gelen iş hanı kültürümüzü tasarım ve teknolojiyle harmanlıyor, günümüzün çağdaş paylaşım ekonomisi ürünü HAN’lara taşıyoruz. İnsan odaklı, ekosisteme saygılı ve mutlu mekânlar tasarlarken amacımız hizmet ve deneyim ile ayrışan, farklılaşan mekn ve zamanları HAN üyelerine sunmak. HAN Flex ve Hibrit çalışma modelleri ile şirketlerin kısa veya uzun dönemli talepleri doğrultusunda çalışma alanları geliştiriyor ve yönetiyoruz.

HAN Spaces çalışma alanlarını ve ofis binalarını yeni nesil gayrimenkul yaklaşımları ve teknolojileri ile yöneten bir platform ve iş ağıdır. NURUS’un 93 yıllık zanaat ile tasarımı birleştiren, ofislere hayat veren deneyimi ve ALKAŞ’ın 30 yılı aşkın sektörel vizyon, konsept ve ticari gayrimenkul tecrübesi ile kurulmuştur.

HAN Contemporary Art

Sanatın hayatı güzelleştirdiğine, çalışma alanlarında bizlere ilham verecek dürtüyü sağladığına inanıyor, HAN’da sanata alan açıyoruz. Ülkemizden ve dünyadan çağdaş sanatçıların özgün ve ödüllü eserlerinden oluşan sergilerimizi ziyaret edebilir, Han’da hayattan ve sanattan esin alabilirsiniz.

Ayça Telegeren, Beril Gülcan, Murat Palta, Bahar Özkay, Alex Timmermans, Mert Diner ve Başak Kaptan gibi dünyaca ünlü ve ödüllü sanatçıların eserlerinden oluşan sergimizi sabah 10.30 akşam 18.00 saatleri arasında gezebilirsiniz.

HAN Design Store

Ofisinize renk katacak bir tasarım obje, sayfalarını karıştırdığınızda sizi gülümsetecek bir defter ya da kahvenizi yudumlarken vazgeçemeyeceğiniz kahve fincanınız. Kişisel aksesuarlardan, tasarımla zenginleşen objelere, mobilyadan aydınlatmaya, günlük hayata dair ihtiyaçlardan ofis aksesuarlarına kadar, yaşam alanlarını kişiye özel kılacak her ürün yaşamdaki an’lar için özel bir öneri.

Çalışma alanlarınızı güzelleştirecek bir detay veya iş arkadaşlarınızı sevindirecek bir hediye arayışındaysanız HAN Design Store 10:30 ve 18:00 saatleri arasında açık.

ALKAŞ

Alkaş 1997 yılında Avi Alkaş tarafından Alışveriş Merkezi ve perakende sektörüne proje geliştirme, kiralama ve yönetim konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Akmerkez, İstinye Park, Galleria, Zorlu AVM gibi onlarca AVM ve karma kullanımlı gayrimenkul projesini hayata geçiren Alkaş’ın 2007’de dünyanın önde gelen ticari gayrimenkul şirketi JLL tarafından satın alınması ve Avi Alkaş’ın JLL Türkiye’de Ülke Başkanı olmasıyla, Kiralama ve Yönetim Hizmetleri fonksiyonu JLL Türkiye’ye devredilmiştir.

2010 yılında “Hizmetlerin Sinerjisi” mottosuyla yenilenen ve hizmetlerini genişleten Alkaş, perakende ve gayrimenkul sektörüne Fuarcılık, Sponsorluk, Etkinlik ve Danışmanlık çalışmalarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Alkaş, 2013 senesinden itibaren sektöre profesyoneller kazandıran Alp Alkaş Gayrimenkul ve Perakende Okulunu Özyeğin Üniversitesi ile birlikte yürütmektedir. Hizmet ağına Gastronomi perakendesi alanında danışmanlık ve eğitimleri dahil eden Alkaş uluslararası MIPIM ve MAPIC fuarlarının stratejik ortağıdır.

NURUS

Nurus, 1927 yılında, Nurettin Usta tarafından kurulmuştur. Nurettin Usta’nın mirasını, Ankara Sanayi Odası’na kayıtlı ilk kadın sanayici olan kızı Birten Gökyay ve eşi Akın Gökyay devralmıştır. 80’li yıllardan itibaren kurumsallaşma adına atılan adımla Nurettin Usta isminden Nurus markası doğmuştur.1980’li yıllardan itibaren özel sektörden ve kamu kurumlarından gelen taleplerin artması ile ofis mobilyaları üretiminde uzmanlaşma kararı alan Nurus’un amacı; sosyalleşmeyi artıran, hiyerarşiyi azaltan, farklı nesilleri bir araya getiren; sağlığı, mutluluğu ve motivasyonu destekleyen alanlar oluşturmak için mobilya ve yeni teknolojiler tasarlamaktadır.

500’den fazla çalışanı ve zanaatı teknolojiyle bütünleştiren zamansız ürünleri ile 50’den fazla ülkeye ihracat yapan global bir marka olan Nurus; Almanya ve Dubai’de temsilciliklere sahiptir. German Design ve Plus X gibi çok sayıda prestijli ödülün sahibi; Türk endüstrisinin ilk Red Dot Product Design, Design Management Europe ve Universal Design; Türk mobilya endüstrisinin ilk IF Product Design, ve Good Design ödüllü markası olan Nurus, Türkiye’yi dünyada başarıyla temsil eden ve Türk tasarımlarının uluslararası platformlarda yer almasını sağlayan güçlü bir markadır.

HAN’da yerinizi alın!

İşinizi bambaşka bir boyuta taşımak için sizi de HAN’a bekliyoruz.