Üyelik - HAN Spaces Piyalepaşa Skip to content

Senin için HAN!

Sahip olmanın yerini üye olmak alıyor. Ekstra bir maliyet altına girmeden bilgisayarınızı alın, bir günde taşının, HAN’da hayalleriniz için çalışmaya başlayın.

HAN’DA konfor, deneyim ve ayrıcalıklar sunuyoruz. Kısaca HAN, istediğiniz an, istediğiniz kadar mekân sunuyor. Güvenlik, internet, teknoloji, sınırsız kahve ve çay ikramı, yazıcı ve fotokopi hizmetlerine erişim, HAN’a üye olmanın sağladığı avantajlardan sadece bazıları. Üyelerimiz için düzenlediğimiz sosyal etkinlikler, iş birliği olanakları, ilham verici konferanslar ve daha fazlası için sizleri HAN’a bekliyoruz!

HAN’daki Üyelik Türleri

CoWorking

Coworking, paylaşımlı çalışma alanları modelimizdir. Ortak alanda 7/24 ister günlük kullanın, isterseniz aylık olarak üye olun, keyifle çalışın.

Özel Masa

Sadece sizin için ayrılmış özel çalışma alanınızda, sessiz katımızda çalışın.

Day Pass

Günlük ihtiyaçlarınız doğrultusunda alanımızı özgürce kullanın. İster bir gün, isterse daha fazla olsun, işiniz için ihtiyacınız olan esneklik HAN’da.

Sanal Ofis

Fiziksel olarak bir ofise ihtiyacınız yoksa, legal adresinizi HAN’a taşıyın; çağrılarınız ve gelen postalarınız, HAN’ın profesyonel ekibi tarafından karşılansın.

Sizin için HAN

HAN’da yerinizi alın!

İşinizi bambaşka bir boyuta taşımak için sizi de HAN’a bekliyoruz.